Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2012

Μοιρασιά σε γκολ και εντυπώσεις… (ΚΟΥΒΑΡΑΣ-ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 1-1)

Το παιχνίδι σήμερα για τον Παλληνιακό στον Κουβαρά ξεκίνησε ιδανικά. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν με δύναμη και πάθος στο ματς και μόλις στο 12’ κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ με σουτ του Ντρένοβα έξω από την περιοχή.
Όμως στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Κριεμάδι σε μια φάση που δεν μύριζε γκολ, κατάφερε να αιφνιδιάσει την άμυνα των Παλληνιωτών και τον τερματοφύλακάς τους και να κάνει το 1-1. Στο δεύτερο μέρος το παιχνίδι ήταν μέτριο και το τελικό 1-1 μάλλον κρίνεται δίκαιο…
ΚΟΥΒΑΡΑΣ: Κοντίνος, Δημητρακόπουλος, Μπικλής, Λιάπης, Στουραϊτης, Χατζής, Κριεμάδι, Γιαννόπουλος, Φιλίππου, Ζαλτσεράλι, Πρίφτης (66’ Ζάρκος).
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: Χριστοφιλέας, Κόντος (56’ Κοκκινάκης), Ρακιτζόπουλος, Καρακάσης, Αλβανός, Μπούρας, Νρτένοβα, Σκεντούλη, Ρουφαγάλας (70’ Ράδης), Ζώκος, Σταθόπουλος (56’ Μητσιάρας).