Τρίτη 29 Ιανουαρίου 2013

Ματσάρα με έξι γκολ για τους Νέους!

Οι Νέοι του Παλληνιακού μετά από ένα πολύ ωραίο παιχνίδι ήρθαν ισόπαλοι εκτός έδρας με τον Ατλαντίς με σκορ 3-3 στα πλαίσια της 14ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της ΕΠΣΑΝΑ.

Με την ισοπαλία αυτή έφτασαν τους 19 βαθμούς και παρέμειναν στη μέση της βαθμολογίας.

ΑπάντησηΔιαγραφή
  2. το σκορ άνοιξε μόλις στο δεύτερο λεπτό με απευθείας κτύπημα φάουλ του Καβαδία. Ο Καβαδίας έκανε το 2-1 με απευθείας κτύπημα κόρνερ και λάθος του τερματοφύλακα.
    Το 3-1 έγινε από το Κυριόπουλο (πέρασε και το τερματοφύλακα της Ατλαντίδας) μετά από εξαιρετική πάσα του Αρμπετίνου.
    Στ δεύτερο ημίχρονο βροχή,λάθη, επόπτης(σταμάτησε 3 φορές το Μπούρα και το Καραγιάννη με ανύπαρκτα οφσάιτ)και Διαιτητής συνωμότησαν ώστε να χαθούν για άλλο ένα παιχνίδι πολύτιμοι βαθμοί. Το 3-3 έγινε στο 96΄